» » ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!

ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!

Третього квітня  Сновщина попрощалася з двома своїми Героями, які загинули від рук російських окупантів – штаб-сержантом Антоном МЯГКИМ та старшим сержантом Андрієм САМУСЕНКОМ.
Обоє народилися і виросли в Тихоновичах, навчалися в одному класі, разом пішли захищати цілісність держави в зону АТО/ООС. Повернувшись зі сходу Антон і Андрій продовжили службу у 105 прикордонному загоні імені князя Володимира Великого (м.Чернігів) у Гуті Студенецькій.
Як тільки в країні 24 лютого 2022 року оголосили воєнний стан, вони вдвох поїхали в Чернігів зі зброєю в руках боронити рідний край від окупантів.
Так розпорядилася доля, що життя обох мужніх чоловіків обірвалися в один і той же день, який став чорним для їхніх рідних. 28 березня 2022 року під час обстрілів ворогом не стало Антона і Андрія. Їм обом було всього по 29 років…
Вдовами залишилися їхні дружини і сиротами маленькі донечки. Не дочекалися повернення Антона мати, батько і сестра. Не побачить більше Андрія батько і брат.
Все життя хлопці були поруч один з одним, і сьогодні, 3 квітня 2022 року, їх поруч поховали на кладовищі у Тихоновичах з усіма почестями, як Героїв.
Провести в останню путь загиблих солдатів прибув міський голова Олександр Медведьов, секретар міської ради Наталія Самойлова, начальник управління освіти Олена Коваленко, начальник відділу культури і туризму Наталія Добненко, голова Молодіжної ради Ольга Гаврилець, старости Анатолій Бондаренко та Олександр Артюшенко, однокласники, побратими, друзі, односельці та численні жителі навколишніх сіл і міста. Стоячи на колінах живим коридором вони віддали шану пам’яті Героям.
У місцевому храмі відслужили поминальну службу, а трикратний салют біля могил сповістив, що навіки спочили молоді захисники України, які віддали своє життя за рідну землю, наблизивши перемогу.
Щирі співчуття рідним і близьким.
Герої не вмирають!
Слава Україні!