» » Гідроочистка каналізаційних і ливневих мереж у Сновську розпочалася

Гідроочистка каналізаційних і ливневих мереж у Сновську розпочалася

Для зручності жителів та гостей міста, а також з метою запобігання екологічної кризи міською радою було вирішено здійснити гідроочистку каналізаційної та ливневої мережі  у Сновську. Адже неодноразово після дощу стояли калюжі по вул.Незалежності, не стікала вода і далі в мережі в районі КНС, є проблеми і на залінійній частині міста.

Міською радою для виконання робіт  був нанятий підрядник  ТОВ «Будфокс» зі спецтехнікою, який неодноразово здійснював якісно ці роботи у Сновську та за межами області. У вівторок вони вже розпочали гідроочистку. Як виявилося місцями до 90 відстоків труб були забиті грунтом, коріннями трави, пластиковими пляшками та іншим побутовим сміттям  внаслідок потрапляння його в ливневу мережу.

Сподіваємося, після очищення каналізаційної мережі стан з водовідведенням значно покращиться, а люди будуть свідомішими і не забиватимуть труби непотребом.

Роботи виконуються за рахунок бюджету громади. Допомагають підрядникам працівники КП “Сновська ЖЕД” та відділу благоустрою і господарського забезпечення міської ради

Відділ організаційної роботи, інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю