» » Гірка звістка прилетіла на Сновську землю

Гірка звістка прилетіла на Сновську землю

Знов поповнився сумний список втрат наших земляків у боротьбі проти збройної агресії російської федерації.  04 лютого  2023 року  в результаті здійснення противником  мінометного обстрілу  позицій поблизу населеного пункту Вугледар Волноваського району Донецької області загинув солдат Роман Сергійович Шилкін з села Нові Млини.

Народився Роман 17 лютого 1999 року в с. Великий Щимель. У 2014 році закінчив Новомлинську ЗОШ І-ІІІ ст., у 2017 році – отримав спеціальність озеленювач, лісник, єгер у  Сновському вищому професійному училищі лісового господарства. У 2019 р. був призваний на строкову військову службу у військову частину А0339. З листопада 2021 року служив за контрактом у Збройних Силах України на посаді майстра ремонтної роти автомобільної техніки ремонтно-відновлювального батальйону військової частини А2167.

Кривава росія продовжує вбивати кращих дітей України. Тепер Роману назавжди 23 роки… Схиляємо голови в скорботі  і висловлюємо щирі слова співчуття рідним та близьким полеглого Героя, розділяємо їх біль непоправної втрати.  Його мужність і подвиг житиме в пам’яті наступних поколінь.

Герої не вмирають! Слава Україні!

Про рух траурного кортежу будемо повідомляти додатково.

Відділ організаційної роботи, інформаційного забезпечення та звʼязків з громадськістю міської ради