» » » ГО «ЛАМПА» разом з Молодіжною радою успішно реалізувала вже другий в поточному році грантовий проєкт

ГО «ЛАМПА» разом з Молодіжною радою успішно реалізувала вже другий в поточному році грантовий проєкт

Громадська організація «ЛАМПА» та Молодіжний простір САМ завершили реалізацію проєкту «САМ відновлює, підтримує та гуртує!». Проєкт був переможцем конкурсу грантів програми «Тримай», який започатковано Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) та громадською організацією «YouthUp» в межах програми «СПІЛЬНО».

Реалізація даної ініціативи сприяла інтеграції та соціально-психологічній адаптації дітей та молоді громади, у тому числі внутрішньо переміщених осіб. Проєкт реалізовувався на території Сновщини впродовж двох місяців. За цей час було проведено 14 різноманітних заходів, участь в яких безпосередньо взяли понад 500 осіб віком від 6 до 35 років. Варто зазначити, що проведені тренінги та воркшопи були цікаві як хлопцям так і дівчатам, 132 та 183 відповідно. 18,7% від усіх присутніх склали внутрішньо переміщені особи. Заходи були направлені на розвиток критичного мислення, стабілізацію психоемоційного стану, згуртування та національно-патріотичного виховання тощо. Тут учасники мали змогу поспілкуватися у колі однодумців та зняти емоційну тривогу. Для безпосередньої роботи з дітьми та молоддю залучалися висококваліфіковані фахівці різноманітних напрямків. Завдяки цьому на заходах панувала невимушена атмосфера, яка налаштовувала на позитивний настрій.

Окрім цього, завдяки даному проєкту було придбано меблі для Молодіжного простору та створено і обладнано Фотостудію САМ. Завершальним етапом стала благодійна фотовиставка. Переможців фотоконкурсу в номінаціях «Сновщина»  та «Made in Ukraine» визначили жителі громади шляхом онлайн-голосування.  Кожен переможець отримав від ГО «ЛАМПА» грошовий приз в сумі 1000 грн.

Попри закінчення проєкту ГО «ЛАМПА» та Молодіжний простір САМ продовжуватимуть проводити подібні заходи для нашої молоді на постійній основі. Для цього команда однодумців планує й надалі шукати нові грантові можливості.

Проєкт “САМ відновлює, підтримує та гуртує!” реалізується в межах програми ТРИМАЙ, що здійснюється громадською організацією YouthUp та Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) в межах програми СПІЛЬНО.

Ми щиро вдячні грантодавцям за підтримку проєкту. Все буде Україна!

Ця публікація була створена за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) та громадської організації YouthUp. Її зміст є відповідальністю громадської організації “ЛАМПА” та необов’язково відображає позицію ЮНІСЕФ або YouthUp

 

Голова ГО «ЛАМПА» Антон Аліфіренко