» » ГО «Лампа» реалізовує на території Сновської громади вже другий в поточному році грантовий проект

ГО «Лампа» реалізовує на території Сновської громади вже другий в поточному році грантовий проект

Громадська організація «Лампа» спільно з любительським об’єднанням «Майстри Сновщини» в рамках Програма Добре розпочала реалізацію грантового проекту «Творчий  хаб  для жителів Сновської  МТГ». Ідею проекту на етапі його формування було підтримано як Відділом культури і туризму Сновської міської ради так і Сновською міською радою.

В ході проекту буде сучасно облаштовано приміщення Творчого Хабу, яке надано Відділом культури і туризму. Проект триватиме до 30.11.2021 р. В рамках проекту заплановано проведення 9 творчих заходів з залученням безпосередньо близько 340 жителів громади. Окремо слід  зазначити про майстер-клас «Гарбузові історії» та гарбузова фотосесія для осіб з інвалідністю Сновської громади спільно з благодійним проектом «Крок вперед». Про час та місце проведення майстер-класів буде повідомлено додатково. Також заплановано створення  постійно діючої виставки майстрів та хенд-мейдерів  Сновської громади та виготовлення  друкованого презентаційного каталогу  любительського   об’єднання    «Майстри Сновщини».  Крім того, протягом дії проекту планується провести анкетування та зібрати 100 підписів Сновчан для того, щоб в порядку місцевої ініціативи спільно з Відділом культури і туризму розробити та подати на розгляд депутатів міської ради Програму розвитку культури Сновської МТГ на 2021-2024 роки.

Загальна вартість проекту – 90,8  тис.грн., в т.ч. 80,5 тис. грн. – грантові кошти,  власний внесок ГО “Лампа” – 10,3 тис. грн.

Проект реалізується в рамках конкурсу, який було оголошеного Програма DOBRE Голос громад Чернігівщини.

Голос_громади  DOBRE  Сновська_ТГ   ГО “Лампа” 

Цей проект став можливим завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

Зміст цього матеріалу є одноособовою відповідальністю виконавців проекту «Творчий  хаб  для жителів Сновської  МТГ» і за жодних обставин не може вважатись таким, що відображає позицію USAID.

Відділ економічного розвитку  та інвестицій Сновської міської ради