» » ГО «Лампа» та Молодіжний простір САМ продовжують творити добрі справи

ГО «Лампа» та Молодіжний простір САМ продовжують творити добрі справи

Громадська організація «Лампа» у співпраці з Молодіжним простором САМ продовжує реалізацію на території громади гуманітарного проєкту в межах програми «Шелтер».

Всього волонтерами САМ було зібрано 300 наборів гуманітарної допомоги промислового характеру. Засобами гігієни та побутової хімії вже забезпечені родини ВПО у Тур’янському, Тихоновицькому, Петрівському, Новоборовицькому, Низківському та Хотуницькому старостатах. Наборами будуть забезпечені всі родини з числа ВПО, що проживають в селах нашої громади. Наразі також триває роздача гуманітарної допомоги цільовій аудиторії в м. Сновськ. Допомогу отримують родини ВПО, родини загиблих та полонених захисників, особи з інвалідністю.

Дякуємо нашій активній молоді та ГО «Лампа» за безкорисну допомогу людям. Це відчутна підтримка для кожної родини.

Дякуємо донорам Фонд Східна Європа та Embassy of Denmark in Ukraine за підтримку проєкту.

Найменша допомога – це крок до Перемоги!

Інформаційним партнером проєкту виступає Сновська міська рада.

Проєкт «Забезпечення гуманітарних потреб внутрішньо переміщених осіб до Сновської громади, які опинилися у кризових ситуаціях та осіб, що постраждали від військового конфлікту» втілюється громадською організацією «ЛАМПА» в межах програми «Шелтер», що реалізується Фонд Східна Європа за фінансової підтримки Embassy of Denmark in Ukraine.

 

Відділ організаційної роботи, інформаційного забезпечення та звʼязків з громадськістю міської ради