» » ГО “ЛАМПА” та Молодіжний простір САМ розпочинають реалізацію ще одного грантового проєкту в межах програми “ШЕЛТЕР”

ГО “ЛАМПА” та Молодіжний простір САМ розпочинають реалізацію ще одного грантового проєкту в межах програми “ШЕЛТЕР”

❗️📢Друзі, раді повідомити, що ГО “ЛАМПА” та Молодіжний простір САМ розпочинають реалізацію ще одного грантового проєкту в межах програми “ШЕЛТЕР”

З початку повномаштабної війни більше 7 мільйонів українців є внутрішньо перміщеними особами. Багато людей залишися без роботи, житла і засобів існування.

Мета даного проєкту – допомогти тим, хто цього потребує найбільше: людям, які вимушено залишили свої домівки або перебувають на територіях, де тривають бойові дії.

Спираючись на свою мережу партнерських неурядових організацій, Фонд Східна Європа від перших днів війни впроваджує проєкт «Шелтер», спрямований на надання таким людям невідкладної допомоги. Для цього залучаються кошти як міжнародних організацій та компаній, так і приватних пожертвувачів.

Протягом двох місяців планується забезпечити гуманітарною допомогою 300 родин внутрішньо переміщених сімей, сімей загиблих захисників України та постраждалих від військового конфлікту.

Разом до Перемоги 💙💛

Проєкт «Забезпечення гуманітарних потреб внутрішньо переміщених осіб до Сновської громади, які опинилися у кризових ситуаціях та осіб, що постраждали від військового конфлікту» втілюється громадською організацією «ЛАМПА» в межах програми «Шелтер», що реалізується Фонд Східна Європа за фінансової підтримки Embassy of Denmark in Ukraine.