» » ГО «Лампа» виграла черговий грант, за кошти якого відбудеться реалізація  Програми CLEAR на території Сновської громади впродовж 15 місяців

ГО «Лампа» виграла черговий грант, за кошти якого відбудеться реалізація  Програми CLEAR на території Сновської громади впродовж 15 місяців

У рамках проєкту в Чернігові відбулася перша зустріч представників Сновської міської територіальної громади та Програми CLEAR.

Метою зустрічі стало інформування про можливості співпраці в рамках даної Програми та обговорення пріоритетних потреб територіальної громади.

Зокрема мова йшла про надання психологічної та матеріальної допомоги постраждалому населенню  і внутрішньо переміщеним особам. Це облаштування тимчасового житла,   водопостачання,  облаштування укриттів, допомога малозахищеним категоріям населення, допомога арт-психологів не тільки школярам, а й дорослим та відповідно перекваліфікація психологів, придбання генераторів та іншого обладнання для потреб лікарні, терцентру, Молоджіного простору тощо.

 

Представники громади повернулися з домашнім завданням, яке полягає у визначенні пріоритетного напрямку діяльності в рамках програми і опису першочергових потреб населення. Відповідні документи ГО «Лампа» у співпраці з міською радою та представниками громадськості мають подати вже до 25 жовтня.

 

Глобал Ком’юнітіз  реалізує Програму дій та реагування територіальних громад на надзвичайні ситуації (CLEAR) у Чернівецькій та Чернігівській областях України за фінансової підтримки Бюро гуманітарної допомоги USAID. МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» є партнерською організацією Глобал Ком’юнітіз  в рамках вищезазначеної Програми.