» » » ГОЛОС ГРОМАДИ У МІСЦЕВОМУ САМОВРЯДУВАННІ

ГОЛОС ГРОМАДИ У МІСЦЕВОМУ САМОВРЯДУВАННІ

Як комунікувати владі та громаді, як працювати в команді, хто такі громадські активісти і хто такі волонтери, які є мотивації до громадської діяльності, як написати проект, щоб отримати грантову підтримку, як визначити чітко проблему,мету і завдання, над якими варто працювати та як забезпечити життя проекту після його реалізації.
Про все це говорили і навчали тренери ГО «Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень» в партнерстві з громадським об’єднанням “Спілка Ініціатив Чернігівщини” в рамках Першої Чернігівська літня школа громадського активіста, участь у якій взяли представники САМ Молоджіної ради Сновської територіальної громади при міському голові, депутати, працівники міської ради, які є членами громадських організацій Сновщини – Валерія Гаврилець, Дмитро Шакал, Вадим Сергійко, Лілія Терещенко, Ірина Мундурс та Лариса Мартиненко.
Учасниками школи разом з ними були активісти з Корюківської, Менської, Сосницької та Новгород-Сіверської територіальних громад.
Цікавою була тема про те, навіщо і як проводити опитування та анкетування серед населення, як залучати жителів до прийняття рішень на рівні громади, використовуючи інструменти участі громадськості: електронні петиції, звернення, місцеві ініціативи, громадські слухання, бюджет участі тощо.
Захід відбувся у рамках проєкту “Голос громади у місцевому самоврядуванні”, компоненту Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (#DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).
Відділ організаційної роботи, інформаційного забезпечення та зв`язків з громадськістю