» » Голосуємо всією громадою за проекти Громадського бюджету

Голосуємо всією громадою за проекти Громадського бюджету

В цьому році вперше наша громада впроваджує процес Громадського бюджетування (Бюджету участі). Згідно Програми, прийнятій на сесії міської ради в січні поточного року, на 2019 р. в міському бюджеті передбачено 200 тис. грн. на реалізацію проектів-переможців, авторами яких є жителі нашої громади. В березні 2019 р. міською радою було оголошено конкурс  серед жителів  на написання проектних заявок. Проекти подавались в період з 01.04.2019 р. по 31.05.2019 р.

3 липня 2019 р. відбулось засідання робочої групи з питань громадського бюджету, де були розглянуті та позитивно оцінені 4 проектні заявки, а саме:

  1. «Безпечне харчування» (придбання меблів та обладнання для їдальні Сновського НВК «ДНЗ-СЗНЗ І ст.»), автори проекту: Савченко Тетяна Миколаївна, Приходько Людмила Миколаївна, Кохась Неля Миколаївна, вартість проекту – 80393 грн.
  2. Стела «Захисникам України», автор проекту: Сергеєв Олег Валерійович, вартість проекту – 39440 грн.
  3. Вікно в Європу (заміна вікон та дверей в Тихоновицькому фельдшерському пункті), автори проекту: Бондаренко Анатолій Миколайович, Будлянська Наталія Валеріївна, Бебех Раїса Леонідівна, вартість проекту – 34900 грн.
  4. Парк відпочинку «ФОНТАНЧИК» в селі Нові Боровичі, автор проекту: Лобур Алла Миколаївна, вартість проекту – 199939,18 грн.

На офіційному сайті міської ради в розділі «Громадський бюджет» можна ознайомитись з поданими проектами. Всі перелічені проекти будуть включені до бланку на голосування.

Відповідно до розпорядження міського голови № 70 від 03.07.2019 р. голосування за проекти серед жителів Сновської ОТГ буде відбуватись протягом 5 днів в період з 29.07.2019 р. по 02.08.2019 р. в наступних пунктах голосування:

  • адміністративне приміщення міської ради за адресою: м. Сновськ, вул. Незалежності, 19;
  • адміністративне приміщення міської ради за адресою: м. Сновськ, вул. Банкова, 5.

Крім того, жителям громади буде надана можливість  проголосувати в режимі он-лайн  за допомогою електронної системи для голосування, яка буде розміщена на сайті http://ci.org.ua.

Тож, звертаємось до всіх небайдужих жителів Сновщини з проханням в період з 29.07.2019 р. по 02.08.2019 р. або завітати до міської ради та віддати свій голос за вподобаний Вами проект, або проголосувати в режимі он-лайн через офіційний сайт міської ради. Посилання  для голосування буде розміщена на сайті в Розділі «Громадський бюджет»  напередодні початку голосування.

Давайте разом допоможемо авторам проектів мрії перетворити на реальність!

Ірина Мундурс, заступник начальника відділу економічного розвитку та інвестицій

Сновської міської ради

Leave a Reply