» » Голосуємо всією громадою за проекти Громадського бюджету  

Голосуємо всією громадою за проекти Громадського бюджету  

В цьому році вперше наша громада впроваджує процес Громадського бюджетування (Бюджету участі). Згідно Програми, прийнятій на сесії міської ради в січні поточного року, на 2019 р. в міському бюджеті передбачено            200 тис. грн. на реалізацію проектів-переможців, авторами яких є жителі нашої громади. В березні поточного року міською радою було оголошено конкурс  серед жителів  громади на написання проектних заявок. Проекти подавались в період з 01.04.2019 р. по 31.05.2019 р.

3 липня 2019 р. відбулось засідання робочої групи з питань громадського бюджету, де були розглянуті та позитивно оцінені 4 проектні заявки, а саме:

  1. «Безпечне харчування» (придбання меблів та обладнання для їдальні Сновського НВК «ДНЗ-СЗНЗ І ст.»), вартість проекту – 80393 грн.;
  2. Стела «Захисникам України», вартість проекту – 39440 грн., (пам’ятний знак загиблим воїнам АТО);
  3. Вікно в Європу (Заміна вікон та дверей в Тихоновицькому фельдшерському пункті), вартість проекту – 34900 грн.;
  4. Парк відпочинку «ФОНТАНЧИК» в селі Нові Боровичі, вартість проекту – 199939,18 грн., (облаштування паркової зони шляхом встановленням лавок, енергозберігаючих світильників та фонтану).

         Таким чином, перелічені проекти включені до бланку на голосування.

Голосування за проекти серед жителів Сновської ОТГ відбудеться протягом                5 днів в період з 29.07.2019 року по 02.08.2019 року  з 09 год. 00 хв. до 17 год. 00 хв. без перерви в наступних пунктах голосування:

  • адміністративне приміщення міської ради за адресою: м. Сновськ,    вул. Незалежності, 19;
  • адміністративне приміщення міської ради за адресою: м. Сновськ,            вул. Банкова, 5.

При собі необхідно мати паспорт.

Крім того, для жителів громади організована можливість  голосувати за проекти в режимі он-лайн за допомогою електронної системи для голосування, розміщеної за посиланням http://snovska-otg.ci.org.ua/, з інструкціями реєстрації на сайті он-лайн та голосування он-лайн можна ознайомитись за посиланням http://snovska-otg.ci.org.ua/instructions.

Кожен житель громади може проголосувати один раз за один проект у зручний для себе спосіб.

На офіційному сайті міської ради в розділі «Громадський бюджет» або за посиланням http://snovska-otg.ci.org.ua/ кожен може ознайомитись з поданими проектами.

Тож, звертаємося до всіх небайдужих жителів Сновщини з проханням донести дану інформацію до жителів громади та в період з 29.07.2019 р. по 02.08.2019 р. або завітати до міської ради та віддати свій голос за вподобаний Вами проект, або проголосувати в режимі он-лайн за посиланням http://snovska-otg.ci.org.ua/.

Давайте разом допоможемо авторам проектів мрії перетворити на реальність!

Відділ економічного розвитку

та інвестицій Сновської міської ради

Leave a Reply