» » » Голосуємо всією громадою за проекти Громадського бюджету

Голосуємо всією громадою за проекти Громадського бюджету

В цьому році вперше наша громада впроваджує процес Громадського бюджетування (Бюджету участі). Згідно Програми, прийнятій на сесії міської ради в січні поточного року, на 2019 р. в міському бюджеті передбачено            200 тис. грн. на реалізацію проектів-переможців, авторами яких є жителі нашої громади. В березні поточного року міською радою було оголошено конкурс  серед жителів  громади на написання проектних заявок. Проекти подавались в період з 01.04.2019 р. по 31.05.2019 р.

3 липня 2019 р. відбулось засідання робочої групи з питань громадського бюджету, де були розглянуті та позитивно оцінені 4 проектні заявки, а саме:

  1. «Безпечне харчування» (придбання меблів та обладнання для їдальні Сновського НВК «ДНЗ-СЗНЗ І ст.»), вартість проекту – 80393 грн.;
  2. Стела «Захисникам України», вартість проекту – 39440 грн., (пам’ятний знак загиблим воїнам АТО);
  3. Вікно в Європу (Заміна вікон та дверей в Тихоновицькому фельдшерському пункті), вартість проекту – 34900 грн.;
  4. Парк відпочинку «ФОНТАНЧИК» в селі Нові Боровичі, вартість проекту – 199939,18 грн., (облаштування паркової зони шляхом встановленням лавок, енергозберігаючих світильників та фонтану).

         Таким чином, перелічені проекти будуть включені до бланку на голосування.

Відповідно до розпорядження міського голови № 70 від 03.07.2019 р. голосування за проекти серед жителів Сновської ОТГ буде відбуватись протягом 5 днів в період з 29.07.2019 р. по 02.08.2019 р. в наступних пунктах голосування:

  • адміністративне приміщення міської ради за адресою: м. Сновськ, вул. Незалежності, 19;
  • адміністративне приміщення міської ради за адресою: м. Сновськ,  вул. Банкова, 5.

Крім того, для жителів громади буде організована можливість  голосувати за проекти в режимі он-лайн за допомогою електронної системи для голосування, розміщеної на сайті http://ci.org.ua.

На офіційному сайті міської ради в розділі «Громадський бюджет» кожен може ознайомитись з поданими проектами.

Тож, звертаємося до всіх небайдужих жителів Сновщини з проханням донести дану інформацію до жителів громади та в період з 29.07.2019 р. по 02.08.2019 р. або завітати до міської ради та віддати свій голос за вподобаний Вами проект, або проголосувати в режимі он-лайн через офіційний сайт міської ради. Ссилка для голосування буде розміщена на сайті в Розділі «Громадський бюджет»  напередодні початку голосування.

Давайте разом допоможемо авторам проектів мрії перетворити на реальність!

 

 

 

Leave a Reply