» » Голова Корюківської райдержадміністрації провів зустріч з керівниками громад району

Голова Корюківської райдержадміністрації провів зустріч з керівниками громад району

Міський голова Олександр Медведьов у вівторок побував на зустрічі з головою райдержадміністрації Іваном Ващенком, яку він провів вперше з очільниками громад Корюківського району після свого призначення.

Головними питаннями обговорення на зустрічі стали плани подальшої співпраці й зокрема питання оборони. З 1 січня 2022 року вступив  в силу  Закон України «Про основи національного спротиву», яким  територіальна оборона виведена в окремий рід сил. В області сформовано бригада ТрО до якої ввівйшли 6 батальйонів. Один з них постійно дислокуватиметься у Корюківці, для нього вже виділено приміщення. Представники громад оглянули його і домовилися, що сприятимуть  облаштуванню.

Голова райдержадміністрації наголосив, що наше з вами головне завдання дбати про захист мирного населення та стратегічних об’єктів. Учасники зустрічі домовилися про позаплановий огляд захисних споруд (протирадіаційних укриттів) в громадах та актуалізацію карт їх розміщення.

Окрему увагу буде  приділено питанням територіальних громад у контексті забезпечення видатків на утримання підрозділів місцевої пожежної охорони, прийняття програм з питань пожежної безпеки та цивільного захисту громадами, створення матеріальних резервів, планування евакуаційних заходів, організації навчань з питань цивільного захисту та інших питань життєдіяльності громад.

Іван Ващенко наголосив, що у Збройних Силах України розпочато планові командно-штабні військові навчання. Вони триватимуть протягом лютого у визначених районах на всій території держави, в тому числі і на Чернігівщині. Тож населенню не варто панікувати, якщо військова техніка їздитиме дорогами громад.

Відділ організаційної роботи, інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю