» » Голова обласної ради Олена Дмитренко відвідала Сновщину

Голова обласної ради Олена Дмитренко відвідала Сновщину

21 січня з робочим візитом на Сновщині перебувала голова Чернігівської обласної ради Олена Дмитренко зі своїм радником Світланою Кудлаєвою.

Вона зустрілася з міським головою Олександром Медведьовим та обговорила питання життєдіяльності громади, зокрема, прийнятого місцевого бюджету на 2022 рік та приорітетні напрямки соціально-економічного розвитку Сновщини, над реалізацією яких працює міська рада.

Далі Олена Дмитренко разом з Олександром Медведьовим та першим заступником міського голови Павлом Мірошниченком відвідали комунальний заклад «Сновська гімназія» обласної ради. Директор Яна Тютюнник провела екскурсію корпусами гімназії. Гості мали змогу побувати у кімнатах, де живуть відпочивають та навчаються діти. На даний час у закладі 60 вихованців, з них  51 дитина перебуває в ньому цілодобово. Олена Дмитренко висловила задоволення створеними умовами для дітей та запевнила, що обласна рада і надалі фінансуватиме утримання закладу.

Голова обласної ради разом з керівниками громади у цей день відвідали ПрАТ «Щорський завод продтоварів». Гості поспілкувалася з  Сергієм Щербовим, начальником відділу збуту, який ознайомив з асортиментом продукції, яку нині випускає підприємство. Олена Дмитренко зазначила, що продукцію куштувала і вона дійсно може задовольнити вибагливі смаки покупців. У свою чергу висловила побажання власникам заводу розробити брендову подарункову упаковку для солодощів, щоб вручаючи  її як українським, так і закордонним гостям Чернігівщини можна було рекламувати продукцію, яка виробляється на Сновщині.

Відділ організаційної роботи, інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю