» » Гордість Сновщини

Гордість Сновщини

Все своє життя присвятила культурі  Ніна Володимирівна Квятковська. Вона  пропрацювала у районному будинку культури з 1968 року (більше 40 років) . Розпочала свою діяльність на посаді методиста, інспектора, потім – завідуючої відділом культури.

Коли пішла на заслужений відпочинок, свою улюблену професію не залишила і по теперішній час працює керівником хору «Спадщина» Сновського будинку культури. Хор «Спадщина» продовжує хорові традиції Василя Полевика по збору та виконанню українських, народних місцевих пісень. Колектив користується повагою у глядачів, приймає участь у всіх концертах і святкових заходах громади. «Я дуже ціную учасників хорового колективу і вдячна їм за їхню працю, натхнення. Бажаю їм здоров’я, добра і щастя», – побажала Ніна Володимирівна.

Її традиції гідно продовжує донька Оксана Бондаревська, яка створила прекрасний колектив «Калина». Він має успіх не тільки в районі, області а й за межами України.

Ніна Квятковська дуже вдячна долі, що на її місце керівником прийшла дуже порядна, розумна, креативна, працелюбна і взагалі дуже гарна жінка Наталія Добненко. Вона продовжує і вдосконалює традиції, віддає всі сили ,знання і наснагу на покращання розвитку культури в громаді.

Колектив будинку культури поповнюється молодими талановитими артистами. Яскрава зірка з’явилася на сцені нашого Будинку культури лише рік тому. Це артистичний Віктор Шумський, який і чудово співає, і грає на акордеоні. Його з першого дня полюбили глядачі. Хотілося б, щоб молоді талановиті люди приходили і залишалися надовго на Сновщині.

Відділ організаційно – кадрової та інформаційноїроботи міської ради

Leave a Reply