» » Горять торфяники поблизу Зарічя та Смячі

Горять торфяники поблизу Зарічя та Смячі

Триває гасіння пожежі на відкритій території площею близько 8 га між селами Заріччя та Смяч.
За словами начальника 8 державної пожежно-рятувальної частини (м.Сновськ) Романа Силенка за вихідні вдалося загасити територію близько 1 гектара. Для подання води з річки Снов встановлено пожежно-насосні станції та прокладено пожежні рукави до місця горіння. На ранок 2 вересня вже загасили очерет, горять лише болота з торфом.
До речі, для заправки спецтехніки та забезпечення роботи ПНС на добу потрібно приблизно 400 літрів дизпалива та 400 літрів бензину.
Сновська міська рада постійно підтримує зв’язок з керівництвом, яке організовує пожежно-рятувальні роботи з подолання пожежі на Сновщині та вирішує всі нагальні питання, які виникають, організовує проживання та харчування особового складу пожежних. У понеділок з місцевого бюджету виділено 20 тисяч гривень на придбання пального.
Як повідомив начальник Сновського РС УДСНС Андрій Терещенко, до Сновська прибула допомога з Прилук, Ічні, Ніжина, Мени, Городні та інших пожежних частин. Всі вони поселені у корпусі дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Дружба». Разом з нашими рятувальниками особовий склад пожежних наразі налічує 51 людину.
Гарячі обіди на вихідних їм готували в.о старости Заріччя (Наталія Дворник) та в.о. старости Смячі (Тетяна Лисенко) разом з жителями цих сіл.
Допомагають організовувати обіди й вечері пожежним у кафе «Вітамінка» (директор МСТ Олександр Науменко) та Свято-Миколаївському Храмі (настоятель отець Павло).

Відділ організаційно – кадрової та інформаційної роботи міської ради

Leave a Reply