» » Громада  готується до відзначення 27-ї річниці незалежності України

Громада  готується до відзначення 27-ї річниці незалежності України

9 липня міський голова Олександр Медведьов  провів засідання оргкомітету з питань підготовки до відзначення в громаді  27-ї річниці незалежності України та Дня Державного Прапора України  з керівниками структурних підрозділів  міської ради.

Участь у нараді взяли секретар міської ради Наталія Самойлова, перший заступник міського голови Іван Орда.

Розпочинаючи засідання, Олександр Медведьов наголосив: «Високий рівень заходів з відзначення в районі Дня Державного Прапора України та  27-ої річниці Незалежності нашої держави можливо забезпечити лише за умови проведення злагодженої підготовчої роботи всіх структурних підрозділів міської ради, за підтримки установ і організацій громади та активної громадськості».

Наталія Добненко, начальник відділу культури  та туризму, надала  присутнім  орієнтовний план основних організаційно-масових заходів, які проводитимуться до цих державних свят.

Традиційно 23 серпня планується  провести автопробіг центральними вулицями міста,  урочисте зібрання та акцію «Я – громадянин України» з врученням паспортів України  юнакам і дівчатам, яким виповнилося 14 років.

В ході наради, були враховані пропозиції членів оргкомітету щодо заходів із відзначення 27-ї річниці незалежності України. Зокрема, до Дня незалежності запропоновано організувати проведення культурно-масових та спортивних заходів за участю дітей та молоді, проведення конкурсів з благоустрою, конкурсів серед підприємств громадського харчування. В музеях і бібліотеках району буде організовано експозиції і тематичні виставки з розвитку України за період незалежності.

Вирішено провести співбесіди з керівниками установ, організацій, з приватними підприємцями для належного святкування цих заходів.

Головою громади, було акцентовано увагу на приведення до належного санітарного стану населених пунктів, пам’ятників, скверів, парків, майданів, їх святкове оформлення з максимальним використанням державних прапорів та кольорів. А під час проведення масових заходів забезпечення належного громадського порядку та медичного обслуговування учасників заходів.

Учасники засідання обговорили питання щодо  подання оргкомітетом  переліку кращих кандидатур громади  з метою їх відзначення грамотами, подяками обласних та районних органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

За підсумками наради  дані відповідні доручення присутнім керівникам.

 

Відділ організаційно – кадрової та інформаційної роботи міської ради

 

Leave a Reply