» » Громада отримала від Програми DOBRE систему поіменного голосування «Голос»

Громада отримала від Програми DOBRE систему поіменного голосування «Голос»

Продовжується реалізація проекту «Покращення роботи місцевого самоврядування через створення сучасних умов роботи  депутатського корпусу та виконавчого комітету Сновської міської територіальної громади із забезпеченням широкого залучення громадськості».

Наразі від Програми DOBRE  громада отримала систему поіменного голосування «Голос», яка буде використовуватись під час проведення засідань сесій міської ради.

Для депутатів міської ради проведено навчання з отримання навичок користування планшетами та голосування за їх допомогою під час засідань сесій. Планується, що найближча, яка відбудеться наприкінці грудня, відбудеться да допомогою використання електронної системи для голосування «Голос».

Метою проєкту є підвищення прозорості прийняття рішень та відкритості місцевої влади шляхом встановлення електронної системи голосування; системи відео трансляцій засідань сесій в режимі онлайн, використання сучасних методів проведення засідань ради з можливістю економії ресурсів та використання індивідуальних комп’ютерних місць депутата.

Зазначені заходи відбуваються в рамках Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал  Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

 

 Відділ економічного розвитку  та інвестицій Сновської міської ради