» » Громадська організація «ЛАМПА» розпочинає реалізацію нового гуманітарного проєкту

Громадська організація «ЛАМПА» розпочинає реалізацію нового гуманітарного проєкту

Громадська організація  «ЛАМПА» розпочинає реалізацію нового гуманітарного проєкту

Громадська організація «ЛАМПА»  отримала перемогу у конкурсному відборі та розпочинає втілення грантового проєкту у співпраці з Данською радою у справах біженців (DRC) за фінансової підтримки Гуманітарного фонду для України.

Проєкт «Забезпечення найнеобхіднішими продуктами харчування та шкільним приладдям родин, які постраждали або опинилися у кризових ситуаціях через війну, що проживають на території Сновської МТГ, м. Чернігова та навколишніх сіл» буде тривати до 30.06.2023 року.

Загальна мета  – підтримка сімей ВПО та сімей, що постраждали від війни, які проживають на теренах Сновської громади, м. Чернігова та навколишніх до нього сіл, шляхом забезпечення базових потреб у вигляді продуктової групи товарів та підтримки дітей з числа вразливих категорій, забезпечивши їх наборами шкільного приладдя до нового навчального року.

Протягом проєкту планується розповсюдити 1500 продуктових наборів серед ВПО, людей з інвалідністю та постраждалого від війни населення у наступних обсягах:

  • 1000 шт. – Сновська МТГ;
  • 500 шт. – м. Чернігів та навколишні постраждалі села;

Окрім того, заплановано надати допомогу у вигляді 930 наборів шкільного приладдя дітям шкільного віку ( з 1 по 11 класи) з родин ВПО та вразливих категорій населення у наступних обсягах:

  • 530 шт. – Сновська МТГ;
  • 400 шт. – м. Чернігів та постраждалі навколишні села.

Дана ініціатива буде реалізована у партнерстві з:

  • Молодіжним простором САМ, волонтери якого активно допомагають у розповсюдженні гуманітарної допомоги у Сновській громаді;
  • Громадською організацією «Агенція міських ініціатив» (м. Чернігів), яка буде надавати підтримку у поширенні допомоги у м. Чернігів та найближчих селах.

Постійним інформаційним партнером проєкту є Сновська міська рада.

Щиро вдячні Гуманітарному фонду для України за підтримку у втіленні даного наміру!