» » Громадська організація “ЛАМПА” розпочинає реалізацію проєкту у Сновській громаді в рамках Програми CLEAR

Громадська організація “ЛАМПА” розпочинає реалізацію проєкту у Сновській громаді в рамках Програми CLEAR

Партнер Global Communities Громадська організація “ЛАМПА” розпочинає реалізацію проєкту на Сновщині. З цієї нагоди представники CLEAR та ГО “ЛАМПА” зустрілися з міським головою Олександром Медведьовим та керуючим справами (секретарем) виконкому Володимиром Карпенком і підтвердили наміри працювати заради добробуту населення у Сновській громаді.

У планах громадської організації в межах Програми CLEAR провести в громаді понад 100 заходів з арттерапії, інформаційні сесії з мінної безпеки, творчі заходи, навчання з цифрової грамотності для дорослих, створення та облаштування трьох просторів для дітей та молоді в освітніх закладах Сновська, а також забезпечення гігієнічними наборами маломобільних людей.

Також ГО «Лампа» планує навчити 6  арттерапевтів зі Сновщини, які після завершення проєкту залишаться працювати в громаді та зможуть надавати якісні послуги з арттерапії для дітей при цьому маючи безпечні місця для здійснення цієї діяльності.

«Я дуже радий, що є такі організації, які підставляють плече у цей не простий воєнний час нашим жителям. Щиро дякую за підтримку і співпрацю», – сказав міський голова учасникам зустрічі.

Реалізація проєкту в рамках Програми CLEAR триватиме до кінця року.

Відділ організаційної роботи, інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю