» » Громадська організація «ЛАМПА» у співпраці з Данською радою у справах біженців надає допомогу у вигляді гігієнічних наборів

Громадська організація «ЛАМПА» у співпраці з Данською радою у справах біженців надає допомогу у вигляді гігієнічних наборів

489 наборів засобів гігієни вже доставлено отримувачам 4 прикордонних громад Чернігівської області. Городнянська, Корюківська та Семенівська громади отримали по 125 наборів, а Сновська громада отримала 114, і ще 11 наборів будуть доставлені згодом.

У складі цих пакунків можна знайти:

• гелі для душу

• шампуні

• пральний порошок

• зубні пасти та щітки

• мило та інші необхідні засоби.

Ще одна гарна новина – незабаром прийде нова партія гуманітарної допомоги. Це непродовольчі набори, що містять товари для дому (деталі про склад набору будуть надані найближчим часом). Разом з ними буде завершено доставку гігієнічних засобів у Сновській громаді.

Нагадаємо, що у травні ГО «ЛАМПА» провела опитування більше 1000 людей, щоб визначити їхні потреби в гуманітарній допомозі. На основі результатів були складені списки отримувачів.

Допомогу з нової партії зможуть отримати ті, хто пройшов опитування, вказав потребу в цих наборах, має дві та більше вразливостей та раніше не отримував допомогу.

Участь в опитування не гарантує отримання допомоги. Працівники ГО «ЛАМПА» зателефонують тим, хто отримає набори, і повідомлять деталі видачі.

Допомога надається Громадська організація «ЛАМПА» у співпраці з Данською радою у справах біженців (DRC) завдяки фінансуванню від Данського агентства міжнародного розвитку.