» » Громадська організація «ЛАМПА» завершила опитування щодо потреб ВПО та осіб, що постраждали від бойових дій

Громадська організація «ЛАМПА» завершила опитування щодо потреб ВПО та осіб, що постраждали від бойових дій

З 11 до 30 березня у Сновській громаді в межах #Програма_CLEAR проводилося опитування з метою виявлення потенційних отримувачів гуманітарної допомоги.
Нагадуємо, що опитування проводилося серед внутрішньо переміщених осіб та постраждалих від війни людей.
Протягом зазначеного часу в громаді було опитано 251 домогосподарство, в тому числі у м. Сновськ – 134 домогосподарства та в 14 старостинських округах – 117 домогосподарств.
Наступним етапом є перевірка відповідності домогосподарств критеріям вразливості, яку будуть здійснювати представники програми CLEAR, визначення пріоритетності для надання допомоги та вибір виду допомоги, що відповідатиме виявленим потребам.
Відбір буде здійснюватися поетапно залежно від наявності конкретного виду допомоги за програмою.
Відібрані домогосподарства отримають дзвінок або SMS від представників програми CLEAR про підтвердження, інформацію про вид допомоги та запрошення на реєстрацію.
ЗВЕРТАЄМО УВАГУ! Участь в опитуванні не гарантує отримання допомоги.
Програма дій та реагування територіальних громад на надзвичайні ситуації (CLEAR) впроваджується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities ) та фінансується Бюро гуманітарної допомоги Агентства США з міжнародного розвитку ( USAID’s Bureau for Humanitarian Assistance).