» » Гуманітарна допомога жителя Сновщини 80+

Гуманітарна допомога жителя Сновщини 80+

Сьогодні Сновську міську територіальну громаду відвідала Благодійна організація «Благодійний Фонд «Ґлобал Емпавермент Мішн ЮА», яка надала для жителів громади 1440 коробок продуктової гуманітарної допомоги.

Представники благодійної організації поспілкувались з керівництвом Сновської міської ради. В ході розмови з благодійниками міським головою Олександром Медведьовим було запропоновано роздати цю допомогу людям 80+ на підставі прохань жителів громади, на що отримано позитивну згоду.

У два старостинські округи територіальної громади, які були тривалий час в окупації (Хотуницький та Староруднянський), благодійники самі відвезли та роздали продуктову допомогу на кожне домогосподарство, за що люди їм дуже вдячні.

Інформуємо, що 07 березня 2024 року, з 14.00 до 17.00 за адресою: м. Сновськ, вул. Вишнева,57 (територія райспоживспілки)  буде роздаватися гуманітарна допомога від Благодійної організації «Благодійний Фонд «Ґлобал Емпавермент Мішн ЮА» для жителів Сновщини категорії 80+ із розрахунку одна коробка на особу.

При собі необхідно обов’язково мати документ, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України (паспорт, ID-картка).

Гуманітарний штаб при Сновській міській раді