» » ГУМАНІТАРНИЙ ВАНТАЖ ДЛЯ ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ, ЧИЄ ЖИТЛО ПОСТРАЖДАЛО ВІД ОБСТРІЛІВ

ГУМАНІТАРНИЙ ВАНТАЖ ДЛЯ ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ, ЧИЄ ЖИТЛО ПОСТРАЖДАЛО ВІД ОБСТРІЛІВ

Відділ економічного розвитку та інвестицій Сновської міської ради звернувся з проханням до ГО «Крим SOS» (https://krymsos.com) надати гуманітарну допомогу для жителів громади, житло яких постраждало внаслідок ворожих обстрілів.

Члени громадської організації відгукнулися на прохання і передали 1,5 т  гуманітарного вантажу. Це ковдри, посуд, гігієнічні засоби тощо.

Найближчим часом допомога буде розподілена і передана жителями сіл Великий Щимель, Нові Млини, Займище, Хрінівка та Клюси.

Представники ГО «Крим SOS» Ольга Шкарупа та Анастасія Миткалик – спеціалістки з розвитку спільнот, а також  Наталія Висіканець – регіональна координаторка у  Чернігівській області на цьому тижні особисто відвідали Сновщину, де зустрілися з секретарем міської ради Наталією Самойловою, начальником відділу економічного розвитку та інвестицій Ганною Гукун та завідувачем сектору соціального захисту населення Аллою Біліченко.

Вони обговорили потреби громади та спланували подальшу роботу з надання гуманітарної, психологічної і просвітницької допомоги жителям Сновщини, які постраждали під час масштабної російської збройної агресії.