» » Хвилиною мовчання і покладанням квітів вшанували пам’ять жертв війни в Україні

Хвилиною мовчання і покладанням квітів вшанували пам’ять жертв війни в Україні

День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни встановлено в Україні 22 червня з метою всенародного вшанування пам’яті синів і дочок українського народу, полеглих під час війни 1941-1945 років, їх подвигу та жертовності, на підтримку ініціативи громадських організацій ветеранів війни, праці, Збройних сил і жертв нацистських переслідувань.

Друга світова війна — найкривавіший глобальний конфлікт, у ході якого загинуло, за різними оцінками, від 50 до 85 мільйонів людей.

Для України Друга світова війна — національна трагедія, під час якої українська нація понесла надзвичайні втрати. Загалом — це 8-10 мільйонів осіб.

22 червня сновчани зібралися біля братської могили у міському лісопарку, щоб поклонитися тим, хто поклав свої життя за звільнення рідної землі від нацизму, хто похований у братських могилах по всіх світах, хто загинув у нацистських катівнях та гестапівських таборах.

Перший заступник міського голови Іван Орда, заступник голови райдержадміністрації Володимир Карпенко, керівник апарату райдержадміністрації Олеся Гориченко, начальник відділу культури і туризму міської ради Наталія Добненко, голова Сновської  районної організації ветеранів України Людмила Кравець, вклонилися пам’яті загиблих.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять загиблих у роки Другої світової війни.

Цього дня на Сновщині приспущені Державні Прапори України на будинках та спорудах органів влади, підприємств, установ та організацій, обмежені розважальні заходи.

Відділ організаційно – кадрової та інформаційної роботи міської ради

Leave a Reply