» » «І хлібом і цвітом, і прадідом-дідом, гріє душу село, моє рідне село»

«І хлібом і цвітом, і прадідом-дідом, гріє душу село, моє рідне село»

За доброю традицією, напередодні Яблуневого Спаса, невеличке село Чепелів запрошує всіх хто тут народився і виріс, хто приїхав колись і  залишися назавжди, гостей з міста та сусідніх сіл  на свято ­– День села.

На свято завітали перший заступник міського голови Іван Орда та провідний спеціаліст відділу організаційно-кадрової роботи Сновської міської ради Олена Батюк.

Запашним короваєм односельців та гоcтей радо зустрічали в.о.старости Марія Мороз, діловод  Валентина Паренчук та ведуча свята – завідуюча сільським клубом Надія Науменко.

Святкове дійство розпочинається з комедійної сценки «Баба Параска і Баба Палажка»  на сучасний лад, яку підготували Галина Наумочкіна, Віра Шокало та Валентина Паренчук.

Із Днем села чепелівців та гостей привітала в.о.старости Марія Мороз. Висловила слова вдячності жителям села, які працюють на благо рідного краю, організаторам свята за чудову концертну програму, виставки та  смачні страви.

Щиро дякувала і спонсорам у проведенні свята: міській раді на чолі з Олександром Медведьовим, дирекції ТОВ «Гетьманське», директору ПСП «Яна Плюс» Олександру Веселому, директору ТОВ «Ічня-молоко», Олександру Шльонському, а особливо депутату міської ради Віталію Пискуну, котрий завжди допомагає вирішувати багато питань сільської громади.

З теплими словами привітань до присутніх звернувся перший заступник міського голови Іван Орда.

«Низький уклін і велика шана вам за самовіддану працю, за любов до рідної землі, за посильний внесок у розвиток свого села. Нехай живе ваше рідне село, нехай щастя, любов та достаток живуть у кожній вулиці, у кожному домі, у кожній родині. А ми спільно зробимо все можливе, аби всі ці побажання здійснювались»

За активну життєву позицію, вагомий внесок у розвиток  громади та з нагоди Дня села Почесною грамотою Сновської міської ради нагороджено Наталію  ПАРЕНЧУК та відзначено Подякою Альону  НАУМОЧКІНУ.

Хвилиною мовчання вшанували земляків, які не повернулися з ІІ Світової війни.

Місцева поетеса Галина Наумочкіна читала власні зворушливі вірші.

Ведуча свята Надія Науменко від усього серця вітала теплими словами односельців, а гарні пісні дарував Віктор Свириденко.

Гідно шанували дарунками чепелівців: найстарішого жителя села (учасника бойових дій), всіх ювілярів (починаючи с 25 років), воїна АТО, чорнобильців, воїнів-афганців, сімейну пара, в яка прожила в шлюбі  30 років, першокласника. Відзначили також і майстрів виставки та господиню за найкращий кулінарний виріб.

Була розіграна безпрограшна лотерея. Головний приз – причіп обаполів від депутата міської ради Віталія Пискуна.

Усіх присутніх частували смачними стравами.

Свято закінчилось, а ще до півночі тривала дискотека…

Відділ організаційно-кадрової та інформаційної роботи Сновської міської ради

Leave a Reply