» » І словом, і ділом!

І словом, і ділом!

Субвенція державного бюджету місцевим бюджетам на соціально-економічний розвиток окремих територій розподіляється за поданням народних депутатів України.

В 2017 році Сновська громада очікує отримати понад 20 млн. грн. на реалізацію 21 проекту, з яких вже виділено згідно розпоряджень Кабінету Міністрів України 11,4 млн.грн.

За сприянням народного депутата Василя Амельченка реалізуються 16 проектів.

Вже оплачені аванси і виготовляються вікна по капітальному ремонту центральної районної бібліотеки, центральної районної лікарні, Сновському НВК. Ведуться роботи по капітальному ремонту міських доріг Лермонтова, 30 років Перемоги, Короленка та Пушкіна. Оголошено тендер на визначення виконавця робіт по вул. Залізничній в місті.

Визначено виконавців та укладено з ними договори на капітальний ремонт міської ЗОШ №1, Центру дитячо-юнацької творчості, ДЮСШ. В Центр дитячо-юнацької творчості вже завезено матеріали, необхідні для початку робіт.

На стадії коригування ПКД знаходяться проекти по ІІ черзі заміни вікон та дверей в Сновській ЗОШ №1, освітленню в селах Смяч та Тур’я, переданий для проведення державної експертизи проект по реконструкції трибун стадіону «Колос».

За сприянням народного депутата України Анатолія Євлахова збудовано мережі вуличного освітлення і проплачені роботи в селах Рогізки і Хотуничі. Встановлені 3 дитячих майданчика в селах Хотуничі, Заріччя та по вул.Миру в Сновську, замовлені – в селах Кучинівка, Петрівка, Рогізки та по вул.Калініна в місті. Знаходиться на експертизі документація для реконструкції спортивного майданчика з поліуретановим покриттям на території ДЮСШ.

Значну допомогу в реалізації проектів надає помічник народного депутата В.Амельченка Павло Мірошниченко.

Відділ економічного розвитку та інвестицій Сновської міської ради

Leave a Reply