» » Ігор ВДОВЕНКО: “Своєю діяльністю в обласній раді намагався максимально сприяти соціально-економічному розвитку Сновщини, вирішенню актуальних проблем земляків та підтримці талановитої молоді”

Ігор ВДОВЕНКО: “Своєю діяльністю в обласній раді намагався максимально сприяти соціально-економічному розвитку Сновщини, вирішенню актуальних проблем земляків та підтримці талановитої молоді”

Добігає кінця 7 каденція депутатів Чернігівської обласної ради. Відтак саме час узагальнити те, що зроблено, проаналізувати результати реалізованих ініціатив. Усі 5 років діяльності у стінах представницького органу Чернігівщини намагався послідовно відстоювати інтереси рідної Сновщини.

Нинішнє скликання депутатів співпало із проведенням децентралізації та процесом формування ОТГ Чернігівщини. Вважаю позитивним досягненням те, що свого часу вдалося переконати жителів Сновщини створити громаду у межах всього району. Хоча спочатку цю ідею сприймали дуже скептично, однак саме в такому складі громада є дійсно спроможною надавати якісні послуги жителям, про що свідчать і липневі результати досліджень фонду “Регіональний центр економічних досліджень та підтримки бізнесу”.

У рейтингу інституційної спроможності і сталого розвитку малих та середніх громад Сновська ОТГ посіла 5 місце серед 57 громад Чернігівщини. Наразі для багатьох громад проблемою є подальша доля центральних районних лікарень, які після укрупнення районів як об’єкти спільної власності перейдуть до новообраних райрад. А їх подальшу долю вирішуватимуть депутати, які представлятимуть різні адміністративно-територіальні одиниці.

Сновська ОТГ свого часу чи не одна із перших громад в державі не побоялася взяти під свою відповідальність ЦРЛ і дофінансовувати її діяльність з місцевого бюджету. Крім того, для залучення лікарів була ухвалена програма підтримки молодих медичних фахівців, якою передбачається надання житла та щомісячних доплат.

Вдалося Сновській громаді зберегти і мережу закладів освіти, яку громада утримує власним коштом.

Ніколи не робив гучного розголосу усіх зроблених корисних справ, адже вважаю, що справжні добрі діла робляться не заради піару і слави, а за велінням серця і їх багато не буває.

Однак, безумовно, є ще над чим спільно працювати.

Аби уникнути критики, треба нічого не робити, нічого не говорити і ніким не бути. Відтак попри все продовжую працювати в інтересах Сновської громади і її жителів.

Враховуючи те, що всі 5 років був не лише депутатом від Сновщини, а й обіймав посаду голови обласної ради, підтримував заклади освіти, охорони здоров’я у різних куточках Чернігівщини, надавав допомогу громадським організаціям, втілював у життя творчі ініціативи для дітей і молоді Придесення.

Слова завжди переконливіші, якщо підкріплені конкретними фактами і цифрами, тож спробую резюмувати основні досягнення та зроблю головні акценти своєї депутатської діяльності в окрузі.

 

Голова обласної ради, ваш земляк   Ігор Вдовенко

 

Звіт голови обласної ради Ігоря Вдовенка