» » ІВАН ВАЩЕНКО ВРУЧИВ НАСТІ ХУДІ ЗІ СВОЇМ ЗОБРАЖЕННЯМ ВІД ПЕРЕМОЖНИЦІ АКЦІЇ НА ПІДТРИМКУ ЗСУ

ІВАН ВАЩЕНКО ВРУЧИВ НАСТІ ХУДІ ЗІ СВОЇМ ЗОБРАЖЕННЯМ ВІД ПЕРЕМОЖНИЦІ АКЦІЇ НА ПІДТРИМКУ ЗСУ

Дівчинка в захваті від свого кумира – начальника Корюківської районної військової адміністрації Івана Ващенка. Її мама каже, що його саме відео у найстрашніші перші місяці масштабної російської агресії підтримували їх, надихали триматися і жити далі. Вони і досі жодне з них не пропускають. Настя Владимірець  – 10-річна дівчинка зі Сновська  з особливими потребами, але навчається у школі, гарно малює. І виявила велике бажання підтримати наших захисників. Збирати кошти на блокпостах чи продавати напої на вулиці разом з ровесниками вона не могла. Тож разом з мамою, за рекомендацією свого психолога, виставила свої картини, розмальовані за номерами, на продаж. Одразу зібрала 3500 грн, які передала на придбання безпілотника для наших воїнів, що боронять України під Бахмутом. Згодом  мама записала відео, де Настя співає колядку і теж виставила у соцмережах. Зібрані кошти вони знову передали на ЗСУ.

Ця особлива дівчинка вразила своїм оптимізмом і чуйним серцем жительку Сновська Світлану Ісаченко. Коли Іван Ващенко за донат на ЗСУ розігрував худі зі своїм зображенням, вона долучилася до збору коштів, але не сподівалася, що стане переможницею акції. Як тільки стало зрозуміло, що подарунок належатиме їй, Світлана твердо вирішила подарувати його Насті Владимірець. Розшукала цю чудову родину і сьогодні, разом з Іваном Ващенком та секретарем міської ради Наталією Самойловою вони всі разом зустрілися у адмінприміщенні Сновської міської ради. Дівчинка була  щиро вражена, бо не сподівалася наживо, а не на екрані телефона,  побачити свого кумира – Івана Ващенка. Він та Світлана подякували Насті за підтримку захисників і передали їй светер та солодощі. А вона подарувала їм на пам’ять свої картини.

Приємно, що у ці важкі часи добро перемагає і повертається сторицею до тих, хто його робить! Віримо в ЗСУ і Перемогу України!

І підтримуємо наших захисників кожен на своєму місці.

Відділ організаційної роботи, інформаційного забезпечення та звʼязків з громадськістю міської ради