» » Івана Купала відсвяткували у Сновську

Івана Купала відсвяткували у Сновську

Як народне свято, день Івана Купала відбувається з багатьма своєрідними обрядами та піснями, адже з далекої давнини збереглися в українського народу купальські звичаї. Цей день завжди був пов’язаний з містичними прикметами й таємними обрядами. Ввечері 6 липня свято розпочалося і на березі Снові.

Відкриваючи офіційну частину, з теплими словами привітань до  присутніх звернувся міський голова Олександр Медведьов. Олександр Олександрович  подякував всім, хто брав активну участь у підготовці та проведенні свята.  Відзначив за небайдужість, активну життєву позицію гостя нашого міста всіми знаного Лері Хʼюстона, який багато років займається впорядкуванням,   підтримкою чистоти та облаштуванням центрального міського пляжу.

Працівники та вихованці  Будинку культури  підготували для громади театралізоване дійство з Нептуном, русалками, відьмами та ін. Присутні аплодували та підспівували виконавцям пісенних номерів концертної програми. Основним стрижнем, довкола якого відбувалися дійства, став купальський вогонь, який символізує сонце-зародок. Всі бажаючі традиційно мали змогу очиститися вогнем, тричі перестрибнувши через багаття.

 

Відділ організаційно – кадрової та інформаційної роботи

Сновської міської ради

Leave a Reply