» » Його слова пророчі – наші заповіти: у Сновській громаді вшанували Кобзаря

Його слова пророчі – наші заповіти: у Сновській громаді вшанували Кобзаря

9 березня Україна відзначає день народження славетного поета, художника, мислителя Тараса Григоровича Шевченка. Сьогодні біля пам’яника видатному Кобзарю відбувся мітинг, присвячений вшануванню його пам’яті.

Зі словом звернувся до присутніх заступник міського голови Сергій Силенок. “Життя Великого Кобзаря є прикладом свідомого вибору людини, яка обрала нелегку, сповнену випробувань і боротьби дорогу служіння рідному народові. Тож нехай святе поетове слово об’єднає всіх українців, незалежно від їх поглядів і переконань, задля щасливого мирного майбутнього України!” – наголосив Сергій Вадимович.

Сергій Силенок, керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Володимир Карпенко, представники другого відділу Корюківського РТЦК та СП та інші учасники заходу поклали квіти до погруддя великого Тарасу, як знак шани та поваги до його величної постаті.

Учасники мітингу не лише спостерігали, а й самі активно долучилися до участі і декламували рядки Шевченка, які через два століття звучать як ніколи актуально та пророче. Слова Шевченка єднають. Сьогодні українці об’єдналися у своєму прагненні захистити рідну землю і вогонь тарасового слова запалює в наших душах віру, надію, любов до рідної землі і свого народу!

Ми боремося, Кобзарю, з твоїм пророцтвом на устах!

 

Відділ організаційної роботи, інформаційного забезпечення та звʼязків з громадськістю міської ради