» » » Керівники громади привітали членів Молодіжної ради з Днем молоді

Керівники громади привітали членів Молодіжної ради з Днем молоді

День молоді  віднині в Україні відзначатиметься щороку 12 серпня, у Міжнародний день молоді.

З цієї нагоди міський голова Олександр Медведьов та секретар міської ради Наталія Самойлова  відвідав Молодіжний простір і привітали членів Молодіжної ради САМ, яку очолює Ольга Гаврилець.

Спілкування  у колі друзів за чашкою кави вийшло невимушеним і теплим.

Юність і молодість –  час пошуків, пізнання, самоствердження, натхнення, творчості, любові та романтики. Це прекрасні етапи в житті кожної людини. Але нажаль сьогодні ця радість затьмарена війною. У Молодіжному просторі у Сновську теж планувалося реалізувати безліч ідей і задумів, але з кінця лютого членам Молодіжної ради довелося його перетворити на волонтерський центр та місце емоційного розвантаження для тих, хто пережив страхи окупації. Це ще більше згуртувало молодь, вони відчувають підтримку одне одного і завдяки усвідомленню своєї потрібної людям діяльності надихаються на нові плани.

Олександр Олександрович подякував молодим і енергійним дівчатам і хлопцям, які з першого дня війни стали волонтерами, допомагали і допомагають жителям громади, внутрішнім переселенцям і нашим воїнам ЗСУ.

Наталія Володимирівна  вітаючи присутніх з Днем молоді у свою чергу зазначила, що Україна вже ніколи не буде такою, якою була. Цей переломний період зробить її ще більш згуртованішою, прогресивною країною, а будувати і розвивати  її буде саме нинішня молодь.

За активну громадську позицію, волонтерську діяльність та з нагоди Дня молоді Почесні грамоти міської ради міський голова вручив членам Молоджіної ради САМ  – Ірині Єрмоленко та Олександру Гончаренку.

Ользі Гаврилець у цей день голова обласної державної адміністрації оголосив Подяку за вагомий внесок у реалізацію державної молодіжної політики Чернігівщини.

 

Вітаємо всіх, хто молодий душею!

Віримо в ЗСУ і  світле майбутнє України!