» » Керівники громади та району відвідали ветеранів вдома і привітали їх зі святом

Керівники громади та району відвідали ветеранів вдома і привітали їх зі святом

Напередодні величного свята Дня Перемоги міський голова Олександр Медведьов, секретар міської ради Наталія Самойлова та заступник голови Корюківської районної ради Іван Орда відвідали у Сновську ветеранів  Другої світової війни вдома. З теплими побажаннями міцного здоров’я, благополуччя та миру керівники привітали їх зі святами, вручили квіти, продуктові набори та вітальні листівки. Учаснику бойових дій І.Я.Чернусі вручили спільну Почесну грамоту Корюківської райдержадміністрації та райради.

Старости передали продуктові набори та вітальні листівки від міського голови ветеранам, які живуть у селах громади. Працівники комунальної установи “Територіальний центр соціального обслуговування” (директор Світлана Хоменко) також привітали з Днем Перемоги своїх підопічних.

Скільки б не спливало часу, ми пам’ятаємо про героїв-захисників, які відстояли свободу і наше мирне сьогодення у боротьбі з нацистською навалою, схиляємо голови перед мужністю того покоління, яке вибороло Перемогу.

У свою чергу ветерани завжди з нетерпінням чекають особливе для них свято – 9 Травня, щиро вдячні за увагу і шану до них. З кожним роком їх стає все менше, але й досі ветерани зі сльозами на очах згадують про війну і хвилюються за сьогодення.

Відділ організаційної роботи,  інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю