» » Керівництво області з робочою поїздкою відвідало Сновщину

Керівництво області з робочою поїздкою відвідало Сновщину

Сьогодні начальник управління освіти і науки облдержадміністрації Микола Конопацький разом з першим заступником голови обласної ради Ніною Лемеш та заступником голови облдержадміністрації Жанною Шерстюк відвідали з робочою поїздкою Сновську територіальну громаду.
Спочатку керівники представницької та виконавчої влади області побували у Сновській міській раді, де провели розмову з міським головою Олександром Медведьовим та секретарем міської ради Наталією Самойловою.
Далі керівники області ознайомилися із роботою навчальних закладів громади. Про реорганізаціію мережі освітніх закладів Сновської громади поінформувала начальника управління освіти, сім’ї, молоді та спорту міської ради Олени Коваленко. Вона зазначила, що нині на Сновщині функціонують 13 навчальних закладів, 3 опорні школи та 7 НВК. З 2018 року діти навчаються за новим Державним стандартом початкової освіти в сучасному освітньому середовищі Нової української школи. Для школярів з особливими освітніми потребами організовано інклюзивне навчання.
Відвідуючи комунальний заклад «Сновська гімназія» Чернігівської обласної ради (школа-інтернат), гості переконалися, що гімназія відповідає вимогам перебування та проживання в ній школярів, реалізації навчальних та виховних програм, організації дозвілля.
Розповідаючи про особливості діяльності КЗ «Сновська гімназія», директор навчального закладу Яна Тютюнник зазначила, що очолюваний нею педагогічний колектив працює над створенням атмосфери партнерства, взаємодопомоги та всебічного і творчого розвитку школярів. З часу проведення децентралізації здійснюється систематичне оновлення матеріально-технічної бази закладів освіти, зокрема оснащення їх обладнанням для поглибленого вивчення природничих та математичних предметів. Серед інших питань учасники робочої поїздки обговорили перспективи подальшої роботи комунального закладу в умовах дефіциту бюджету.

За інформацією відділу інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю 
виконавчого апарату Чернігівської обласної ради