» » Кіноклуб Децентралізація: нові можливості

Кіноклуб Децентралізація: нові можливості

Черговий захід в рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС ) відбувся у вівторок у центральній бібліотеці Сновська.

Кіноклуб на тему «Децентралізація : нові можливості» зібрав небайдужих до долі Сновщини людей різного віку. Бібліотекарі інформували населення про реформи, які відбуваються в країні. Метою було донести до присутніх, що добробут громади залежить від них самих, від їхньої ініціативності та небайдужості .

Після перегляду роликів про позитивні успіхи об’єднаних громад в учасників кіноклубу виникли запитання: з чого формується бюджет громади; куди ідуть надходження від стягнення штрафів за порушення правил дорожнього руху та правил благоустрою; що в громаді робиться за її кошти, а що за кошти спонсорів. На ці та інші запитання відповідали бібліотекарі, а також присутня на заході голова громадської ради при Сновській райдержадміністрації Лариса Мартиненко.

Присутні також висловлювали своєї думки щодо перспективного розвитку Сновської ОТГ.

Приємно, що в житті громади є позитивні зрушення, але є ще й багато невирішених проблем, як, наприклад, транспортне сполучення між селами громади та Сновськом.

Учасники кіноклубу прийшли до висновку, що такі інформаційні заходи і надалі потрібні для мешканців Сновщини.

А Сновська центральна бібліотека буде інформувати жителів ОТГ про децентралізацію за допомогою інформаційної зони «МОЯ ГРОМАДА – МІЙ ДОБРОБУТ», яка буде поповнюватися друкованими матеріалами з життя Сновської ОТГ.

Проект виконується Асоціацією міст України (АМУ) в партнерстві з Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів IREX/Україна за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). #USAID #PULSE #IREX #АМУ #ПУЛЬС .

На теренах Сновської ОТГ він реалізується Сновською центральною бібліотекою у співпраці з Корюківською ММГО «Альтернатива».

Відділ культури і туризму Сновської міської ради

Leave a Reply