» » Книги у подарунок для бібліотеки села  Нові Боровичі

Книги у подарунок для бібліотеки села  Нові Боровичі

Український кризовий медіа-центр (м.Киїів) зібрав та передав у подарунок близько 300 книг та періодики  для поповнення фонду Новоборовицької філії Сновської публічної бібліотеки. Це книги сучасних та класичних авторів української й іноземної літератури.

Завідувачка бібліотеки Ірина Мартиненко висловлює щиру вдячність за увагу до сільської книгозбірні та такий цінний подарунок для читачів закладу. “Бібліотеку постійно  відвідують і дорослі, і діти. Під час воєнного стану  читачів навіть збільшилося через часті відключення електроенергії  у селі”, – розповідає Ірина Анатоліївна.

Просили люди відкривати бібліотеку і під час окупації Сновщини у 2022 році, коли не було в селі доступу до Інтернету, а селом рухалася ворожа техніка. Сміливі новоборовляни зупиняли  російські танки і автомобілі та перегороджували їм дорогу поваленими деревами. За такі дії розлючені окупанти викрали старосту села Анатолія Сірого і от уже третій рік, на превеликий жаль, його місцезнаходження невідоме…

Нові Боровичі знаходяться на відстані 15 км від кордону з окупантами.   Книги для селян стають розрадою, вони знаходять у них підтримку в ці важкі дні війни.

До збору літератури  для прикордонного села долучився не тільки колектив медіа-центру, а  й гості пресцентру.  Книги та періодичні видання передав голова правління УКМЦ, Надзвичайний Повноважний Посол України в США (2015-2019 роки) Валерій Чалий. Головний редактор видавництва «ДУХ І ЛІТЕРА» Леонід Фінберг передав у подарунок сільській книгозбірні від видавництва 100 книг.

Дякуємо щиро за подаровані  видання для прикордонної бібліотеки. Висловлюємо слова вдячності за чудову ініціативу Українському кризовому  медіа-центру, а доброчинцям – за щедрість, тепло сердець і розуміння важливості читання саме українською мовою.

Разом ми здолаємо всі негаразди! Все буде Україна!

Відділ організаційної роботи, інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю Сновської міської ради