» » Конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності

Конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності

Сновська міська рада оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки колишнього пам’ятника В.І.Леніну, який знаходиться в демонтованому стані.

Опис об’єкта оцінки:

Скульптура зі сплавів металів. Висота – 5,67 м.

Балансоутримувач: Сновська міська рада Сновського району Чернігівської області, Чернігівська обл., м. Сновськ, вул. Банкова, 5.

Мета проведення оцінки: визначення вартості об’єкта для цілей бухгалтерського обліку.

Конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності буде здійснюватися  відповідно до Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності, затвердженого наказом Фонду державного майна України від 31.12.2015 року               № 2075.

Конкурс відбудеться 22 липня 2019 року об 11 год. за адресою:Чернігівська область, м. Сновськ, вул. Незалежності, 19. Документи приймаються по 15 липня 2019 р. (включно) затією ж адресою, тел. для довідок: 0 (254) 2-29-00.

Конкурсна документація претендента подається в запечатаному конверті і складається з:

– конкурсної пропозиції, запечатаної в окремому конверті, в якій зазначено також строк виконання робіт (у календарних днях);

– документів щодо практичного досвіду виконання робіт з оцінки разом із заповненою інформацією щодо досвіду суб’єкта оціночної діяльності та (або) оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна;

– підтвердних документів:

заява про участь у конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності за встановленою законодавством формою;

інформація про претендента;

копії кваліфікаційних документів оцінювача;

інформацію про оцінювачів, що перебувають у трудових відносинах з претендентом, а також яких він залучає до надання послуг з оцінки та підписання звіту про оцінку майна.

 

Всі інші вимоги процедури конкурсного відбору суб’єктів оціночної діяльності передбачені Наказом ФДМ України від 31.12.2015 № 2075 «Про затвердження Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності».

 

 

Відділ житлово-комунального господарства

та транспорту міської ради

Leave a Reply