» » Корюківський район електричних мереж AT «ЧЕРНІГІВОБЛЕНРГО» повідомляє

Корюківський район електричних мереж AT «ЧЕРНІГІВОБЛЕНРГО» повідомляє

З метою уникнення аварій, спричинених падінням гілок та дерев на лінії електропередачі, персонал AT «ЧЕРНІГІВОБЛЕНРГО» буде здійснювати обрізку гілок дерев згідно графіку.

Для зручності та отримання більш детальної інформації по відключенням електромереж рекомендуємо Вам користуватися офіційним порталом AT «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО». Для повідомлення про аварійні відключення електромереж, чи отримання інформації про них по телефону – необхідно звернутися до Кол-центру за номером: 0 (800) 210-310 або 0 (462) 772-901.

Також для зручного передавання показників електролічильників та їх моніторингу, дізнатися про тарифи, оплачувати за електроенергію, та для надання електронної заяви про приєднання електроустановок рекомендуємо Вам користуватися “Особистим кабінетом” на офіційному сайті E-Svitlo, що знаходиться за посиланням https://сп. e-svitlo. com. иа/. на якому є покрокова інструкція з реєстрації та користування Особистим кабінетом. Зареєструвавшись в Особистому кабінеті, Вам буде надходити SMS-інформування про аварійні відключення електромереж.

 

Сподіваємось на взаєморозуміння. Піклуючись про себе, ми дбаємо про Вас.