» » КОШТИ НА РЕМОНТ ТИМЧАСОВОГО МОСТУ ПОБЛИЗУ ГВОЗДИКІВКИ ВИШУКУЄ СЛУЖБА АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ

КОШТИ НА РЕМОНТ ТИМЧАСОВОГО МОСТУ ПОБЛИЗУ ГВОЗДИКІВКИ ВИШУКУЄ СЛУЖБА АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ

Тимчасовий міст через Снов поблизу Гвоздиківки не знаходиться на балансі Сновської міської ради. Проте з власної ініціативи працівники відділу благоустрою та господарського забезпечення разом з КП «Сновська ЖЕД» та місцевими підприємцями неодноразово лагодили його після того, як міст підірвали російські окупанти. Та наразі його стан погіршується з кожним днем, бо через нього іде великий потік великовагової техніки. Легкові автомобілі долають шлях по мосту з розкришеними плитами з великими проблемами.
Міська рада написала кілька звернень – на Чернігівську ОВА, Службу автомобільних доріг, також заступник міського голови особисто зустрічався з керівництвом Управління капітального будівництва з метою проведення негайного ремонту мосту.
Вчора, 19 жовтня, на Сновщину прибув інспектор Служби автомобільних доріг у Чернігівській області, який оглянув тимчасовий міст. Разом із заступником міського голови Сергієм Силенком вони склали акт про те, що міст визнано аварійним і потребує негайного ремонту.
Кошти для проведення ремонтних робіт на тимчасовому мосту і під`їзду до нього буде вишукувати Служба автомобільних доріг. Сподіваємося на оперативне вирішення даної проблеми.