» » Краще спортивне село України 2017 року

Краще спортивне село України 2017 року

Цього року представляти нашу область у Всеукраїнських змаганнях  «Краще спортивне село України­2017 року» виборола команда с.Тур’я Сновської об’єднаної громади.

Завдяки приватному підприємцю Михайлу Ковалю, голові обласної організації Володимиру Примаку та голові районного осередку Радикальної партії О.Ляшка Павлу Мірошниченку наші спортсмени змогли взяти участь у змаганнях такого рівня, які проходили смт Ворохта Івано­Франківської області.

З вітальним словом до учасників звернувся головний суддя Всеукраїнських змагань Роман Вірастюк. Він зауважив, що кращі спортсмени народилися на селі і відповідні організації повинні всіляко підтримувати їх і взагалі спортивний рух на селі та пообіцяв, що змагання такого рівня будуть проводитися регулярно.

Участь у змаганнях взяли 680 спортсменів із 24 областей України. Команда нашої області була дебютантом змагань і можна сказати в окремих видах спорту виступила не погано. У змаганнях з міні­футблолу посіла 11 місце, з перетягування канату – 15, з гирьового спорту Олександр Данильченко виборов 12 місце, а Яна Усік у змаганнях з настільного тенісу – 14 місце.

До речі, команда с. Тур’ї від Центральної ради ВФСТ «Колос» АПК України отримала Подяку як переможець обласних і учасник фінальних змагань серед спортивних команд сільських, селищних рад на «Краще спортивне село України­2017 року» та розбудову спортивного руху на селі.

А титул «Краще спортивне село України­2017 року» здобула команда Великодальницької сільради Одеської області. На другому – команда Черкаської області. Третє ­ у команди Полтавської області.

Сновська РО ФРСТ “Колос”

Leave a Reply