» » “Кращі практики громад Чернігівщини” – під такою назвою 22 жовтня у Чернігівському Центрі розвитку місцевого самоврядування відбувся інформаційний захід.

“Кращі практики громад Чернігівщини” – під такою назвою 22 жовтня у Чернігівському Центрі розвитку місцевого самоврядування відбувся інформаційний захід.

Серед 9 представлених ОТГ про цікаві успішні практики розповіли Мена, Куликівка та Ніжин. Це залучення європейських коштів у вигляді грантів на розвиток громади; створення потужного комунального підприємства при ОТГ, яке надає послуги трактора населенню і само виробляє зупинки, квітники тощо; створення молодіжного центру при громаді.

Сновську громаду презентувала Лариса Мартиненко, провідний спеціаліст відділу організаційно – кадрової та інформаційної роботи міської ради. Тема презентації «Здорова нація-успішна громада». У ній були представлені проекти, які реалізовані в громаді за 2017 -2019 роки в напрямку розвитку спорту і оздоровлення: оновлення і ремонти в ДЮСШ, таборі «Дружба» встановлення дитячих ігрових та спортмайданчиків тощо. Також були озвучені плани на майбутнє у цьому напрямку.

Відділ організаційно – кадрової та інформаційної роботи міської ради

Leave a Reply