» » «Крок до зірок»

«Крок до зірок»

Святом доброти, душевної щедрості, любові та невичерпного оптимізму став V фестиваль дітей та молоді з особливими освітніми потребами «Крок до зірок», який проходив 3 грудня в Сновському Центрі дитячої та юнацької творчості.
До початку концертної програми всі присутні мали змогу переглянути виставку робіт декоративно-ужиткового мистецтва учасників фестивалю, де були представлені вироби з бісеру, паперу, природного матеріалу тощо.
Сяючі усмішки дітей, задоволені обличчя батьків, захоплення в очах гостей супроводжували кожен виступ. Адже увазі глядачів були представлені різні види мистецтва: вокальне, хореографічне, художнє читання, театралізація. Лейтмотивом усіх номерів художньої самодіяльності було прагнення дітей жити в мирі та злагоді, любов до рідної землі.
На фестивалі був присутній керуючий справами, секретар виконавчого комітету Сновської міської ради Кравець Руслан Вікторович. Він побажав учасникам та колективу Центру подальших творчих успіхів, добра, миру, злагоди та подарував вихованцям Клубу «Повір у себе» матеріали для занять декоративно – ужитковим мистецтвом.
Як завжди про подарунки потурбувався постійний спонсор – будівельна компанія «Євродім» (м. Київ).

Сновський Центр дитячої та юнацької творчості

Leave a Reply