» » Квест-гра і активна громада

Квест-гра і активна громада

22 серпня команда РОГС (регіональна організація громадянського суспільства) Програми Добре в Чернігівській області долучилася до святкування Дня міста Сновськ.

Всі присутні, крім перегляду виступів концертно-розважальної програми, мали можливість відвідати майстерню зі створення логотипу громади, зіграти в гру зі складання визначень про інструменти участі, залишити на візуалізованому паровозу громаді інформацію про те, чим же кожен громадянин може бути корисним для громади.

До того ж мешканців громади чекала ще й основна гра цього заходу — квест “Наскільки наєш свою громаду”. Участь у Квесті взяли три команди. Всі учасники були задоволені результатами і тепер вже точно більше знають про свою громаду. Переможці отримали приємні призи від організаторів.

Майстерня творчості «Створи логотип своєї громади» допомогла підключити жителів до асоціацій з громадою, кольорів та історичних елементів чи місць.

“Проведення такої майстерні в межах дня громади — це тільки перший етап формування та створення логотипу громади. Ми планували знайти ідеї, елементи, історичні згадки людей, які б могли лягти в основу майбутнього бренду громади. Бренд громади — це про ідентичність громади. Тому він настільки важливий”, — зазначила координаторка напрямку залучення громадян та інструментів участі в Чернігівській області програми ДОБРЕ Тетяна Романова.

Вдячні  мешканцям громади за зацікавленість в усіх активностях.

____________________________________________________________

Захід згуртування мешканців відбувся в рамках Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). В Чернігівській області виконавцем проєкту «Голос громади в місцевому самоврядуванні» є громадська організація «Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень» в партнерстві з громадським об’єднанням «Спілка ініціатив Чернігівщини».