» » Квіти, нагороди й пісні для освітян громади

Квіти, нагороди й пісні для освітян громади

Вчитель – це стан душі, це покликання і особливий погляд у майбутнє, адже вчителі стають другими батьками нашим дітям у школі. Традиційно їхню відповідальну і нелегку працю вшановують в Україні у першу неділю жовтня.

З нагоди Дня працівників освіти 4 жовтня у Сновському будинку культури зібралася представники всіх освітянських закладів громади. Привітати їх зі святом завітав міський голова Олександр Медведьов і секретар міської ради Наталія Самойлова. Вони вручили Почесні грамоти міської ради за багаторічну працю й високі досягнення у педагогічній діяльності вчителю англійської мови Сновської  ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Ірині Гладченко, вчителю історії Рогізківського НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст. – ДНЗ» Івану Стасенку, керівнику гуртка Сновського центру дитячої та юнацької творчості Діані Данильченко. За сумлінну працю та зразкове виконання службових обовʼязків Почесними грамотами міської ради нагородили економіста централізованої бухгалтерії Управління освіти, сімʼї, молоді та спорту міської ради Наталію Роговенко та  механіка господарської групи Управління освіти, сімʼї, молоді та спорту міської ради Дмитра Гольдіна. 

До вітань освітянам  приєдналися голови райдержадміністрацій та районної ради – Валерій Радібеда та Ніна Кухаренко та вручили їм нагороди.

На заході з нагоди свята вшановували педагогів  і технічних працівників закладів освіти, ветеранів праці і молодих спеціалістів. Заступник міського голови, начальник  Управління освіти, сімʼї, молоді та спорту міськради Олена Коваленко привітала колег, вручивши нагороди кращим: «Яке велике серце повинен мати вчитель, щоб щодня, щороку віддавати його дітям. І яку велику любов треба мати, щоб охопити нею всіх учнів. Саме від вас, дорогі освітяни, залежить виховання національної свідомості молодого покоління. Щира вдячність всім за працю й ентузіазм, віримо у ваш талант та неспокій».

Приймали вітання і Грамоти працівники освіти у цей святковий день і від профспілкової організації.

Урочисту і хвилюючу концертну програму подарували для педагогів працівники  Сновського будинку культури. Свою пісню колегам присвятило і подружжя вчителів – Григорія та Тетяни Муравко.

Дитячі зразкові колективи «Ягідки» та «Світлячок», а також вихованці дитячої музичної школи тепло привітали своїх вчителів найкращими художніми номерами.

Відділ організаційно-кадрової та інформаційної роботи міської ради

Leave a Reply