» » Легалізація найманої праці в районі та сплата податків до бюджету.  Додержання мінімальних державних гарантій в оплаті праці.

Легалізація найманої праці в районі та сплата податків до бюджету.  Додержання мінімальних державних гарантій в оплаті праці.

Саме ці питання розглядалися сьогодні на семінарі, який було організовано міською радою, в першу чергу, для роботодавців громади та інших зацікавлених осіб.

Захід відкрив міський голова Олександр Медведьов, який представив присутнім  доповідачів.

У своєму виступі Валентин Сігута, інспектор з праці юридичного відділу Сновської міської ради, акцентував увагу на сплаті податку на доходи фізичних осіб (ПДФО) до місцевих бюджетів, який складає 55% від загального обсягу доходів.

Запрошена на семінар Тетяна Черняк, головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Чернігівській області,  ознайомила присутніх з Порядом здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю та Порядком здійснення державного нагляду за додержанням законодавства про працю; надала роз’яснення щодо трудового законодавства (укладання трудового або цивільно-правового договору тощо) (Виступ додається).

Надалі семінар проходив у форматі «питання-відповіді». Присутні мали змогу отримати  грунтовні  роз’яснення, які надала Тетяна Юріївна.

Міський голова повідомив учасникам семінару, що інспекційні відвідування будуть проводитись у складі комісій з числа представників міської ради та депутатського корпусу.

Проведення даних заходів затверджено Постановою Кабінету Міністрів України №295 від 26.04.2017 року у Порядку  здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю.

Відділ організаційно-кадрової та інформаційної роботи Сновської міської ради

Leave a Reply