» » Лікарям медичних закладів міської ради буде придбано  квартири та виплатять матеріальну  допомогу

Лікарям медичних закладів міської ради буде придбано  квартири та виплатять матеріальну  допомогу

Сьогодні, 18 серпня,  відбулося чергове засідання виконавчого комітету під головуванням Олександра Медведьова. На початку засідання присутні хвилиною мовчання вшанували полеглих захисників у боротьбі з російським агресором.

На порядок денний виконкому  було винесено 19 питань, які стосуються життєдіяльності громади. Про зміни до бюджету громади інформувала начальник фінансового відділу Ліна Савченко. Зокрема вона зазначила, що пропонується збільшити асигнування загального фонду на виконання заходів «Програми місцевих стимулів для лікарів Сновської МТГ на 2023-2025 роки» для виплати одноразової матеріальної допомоги двом новопризначеним лікарям ЦРЛ. По 150 тис. грн отримає лікар-рентгенолог та лікар- хірург. Підтримали члени виконкому  і придбання квартир по 300 тис. грн  двом лікарям  ЦРЛ – травматологу та гінекологу.

Погоджено надання одноразової допомоги при народженні дитини трьом родинам зі Сновська та одній з Нових Борович на загальну суму 12 тис. грн. Визначили обсяг компенсації  у розмірі 40 тис. грн за липень особам, які розмістили в своїх домівках ВПО.

Відповідно до поданих заяв надано  одноразову матеріальну допомогу з місцевого бюджету восьми жителям громади на суму 11,5 тис. грн, одній жительці було відмовлено у виділенні коштів.

Виконкомом  затверджено технологічну картку адміністративної послуги «Призначення компенсації за догляд фізичній особі, яка надає соціальні послуги з догляду без здійснення підприємницької діяльності на непрофесійній основі», що надається через відділ «ЦНАП». Надано дозвіл на виготовлення проектної документації  робочого проєкту з капітального ремонту водопровідної мережі  у Сновську та станції знезалізнення, а також на будівництво укриття на 700 осіб.

Керуючий справами (секретар) виконавчого комітету  Володимир Карпенко озвучив проєкти рішень щодо надання  дозволів на валку аварійних дерев на території громади, на здійснення торгівлі у Сновську двом підприємцям та  уточнення поштових адрес. Всі вони були прийняті одноголосно.

Для зацікавлених осіб  рішення виконавчого комітету у 5-ти денний термін будуть опубліковані на офіційному сайті Сновської міської ради у рубриці «Нормативні документи».

Вперше сьогодні на виконкомі розглядалося питання надання  статусу дітям, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів. Наразі, відповідно до законодавства, Центр соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді Управління освіти приймає і розглядає заяви від батьків або самих неповнолітніх дітей, які станом на 24 лютого 2022 року проживали чи були зареєстровані на території громади. Далі всі документи передаються на реєстрацію до Служби у справах дітей, яка виносить на розгляд виконкому проєкт рішення про присвоєння статусу. Сьогодні члени виконкому прийняли рішення надати статус 200 дітям. Загалом у громаді налічується біля 3,5 тис. дітей, які можуть отримати статус постраждалих внаслідок  воєнних дій та збройних конфліктів. Прийом заяв працівники Центру здійснюють по вівторках і п’ятницях. Попередній запис за тел. 2-19-07.

На засіданні від старост надійшло запитання: як бути дітям з сільської місцевості, адже їм треба чимось доїхати до міста і це не дешево, зважаючи, що громадський транспорт не ходить до більшості сіл. В.о. начальника управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Лариса Мірошниченко, яка взяла участь у засіданні виконкому,  пообіцяла в найближчий час обміркувати з колегами це питання і вирішити його. Адже ще тільки два тижні, минуло, як розпочався процес прийняття заяв і триває процес врегулювання.

Відділ організаційної роботи, інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю