» » ЛІКВІДАЦІЯ НАСЛІДКІВ СТИХІЇ ТРИВАЄ

ЛІКВІДАЦІЯ НАСЛІДКІВ СТИХІЇ ТРИВАЄ

Ввечері 13 серпня Сновщиною знову пронісся буревій. Шквальний вітер, гроза та дощ нанесли шкоди приватним помешканям, будівлям підприємств, організацій та установ громади. Стихія повалила багато дерев, які перекрили дороги та впали на паркани, будівлі, лінії електромереж та електрозв’язку, розкрила дахи.
Найбільше від складних погодних умов постраждали села Клюси, Хрінівка, Гірськ, Піщанка, Жовідь, Нові Боровичі та Заріччя. Всі названі населені пункти на 15 год. середи залишаються без електропостачання, окрім Нових Борович, в яких подачу електроенергії відновлено. У місті електроенергія була відсутня на багатьох вулицях, зокрема, Кримського, Осипенка, Панфілова, Миру, Св.Троїцька, Натана Рахліна, Сновська, Лермонтова, провул. 1-го Травня та Незалежності.
Наразі електропостачання у Сновську відновлене майже всюди. На усуненні наслідків стихії у районі працюють 4 аварійно-ремонтні бригади Сновської дільниці Корюківського РЕМ АТ «Чернігівобленерго».
Вже з 21 год. 13 серпня на розчистці вулиць міста від повалених дерев працював колектив та техніка КП «Сновська ЖЕД» (начальник Ганна Кошова). Розпочаті звечора роботи продовжилися з самого ранку 14 серпня.
Як повідомив начальник 8 ДПРЧ (м.Сновськ) Роман Силенко, під час негоди 13 серпня у селі Єнькова Рудня блискава вдарила у житловий будинок. На пожежу виїжджали 2 караули місцевої пожежної частини. Також рятувальниками в цей день було розпиляно 2 дерева у Сновську по вул.Сновській, які перекрили дорогу.
На 15 год. 14 серпня без електрозв’язку залишаються села Гірськ, Піщанка, Гута Студенецька, Єліне, Заріччя, Смяч. Відновлено телефонний зв’язок у Тур`ї, Рогізках, Низківці, Тихоновичах та Нових Боровичах,
Ліквідація наслідків стихії триває.
Дякуємо підприємцям, які допомагають власною технікою розчищати вулиці сіл від повалених дерев.

Відділ організаційно –  кадрової та інформаційної роботи міської ради

Leave a Reply