» » Літній відпочинок

Літній відпочинок

7 червня в закладі оздоровлення та відпочинку «Дружба» працювала робоча група по перевірці готовності табору до оздоровчого сезону 2019 року на чолі з керівником групи– начальником Управління освіти,  сімʼї, молоді та спорту міської ради Оленою  Коваленко.

Для багатьох батьків із різних причин оздоровлення дитини у місцевому таборі є єдино можливим. Далеко не кожна сім’я може відправити свою дитину на море або в дитячий санаторій. Оздоровлення ж у таборі «Дружба», особливо завдяки підтримці міської влади, стає доступним кожній сім’ї, а для дітей-сиріт – узагалі безкоштовним. В цьому році було заплановано оздоровлення 1 зміни дітей у кількості 120 осіб, але заяв виявилось дуже багато, тому за клопотанням Управління освіти сесія міської ради виділила додаткові кошти, і в таборі буде відпочивати 140 дітей.

Наразі тривають активні підготовчі роботи, складені відповідні акти перевірок, проводиться генеральне прибирання території, корпусів, їдальні. Працюють душова і питний фонтанчик. Майже завершені роботи по набору персоналу. Розробляється план виховної роботи, насиченої різноманітними спортивно-оздоровчими, художньо-естетичними та краєзнавчими заходами.

18 червня табір «Дружба» гостинно розкриє свої двері для дітей Сновської ОТГ.

Відділ організаційно – кадрової та інформаційної роботи міської ради

Leave a Reply