» » Людей похилого віку в Сновській громаді навчали користуватися сучасними технологіями

Людей похилого віку в Сновській громаді навчали користуватися сучасними технологіями

Вчора, 15.10.2020 року в Сновський громаді проведено першй семінар-тренінг для людей поважного віку «В ногу з прогресом: як користуватись сучасними технологіями». Захід відбувся в межах грантового проєкту «Створення простору для відпочинку та підтримки здорового способу життя для соціально-вразливих груп населення Сновської ОТГ (людей похилого віку, осіб з інвалідністю, внутрішньо переміщених осіб, осіб, що потрапили в складні побутові умови тощо)».

Присутні мали змогу ознайомитись з безпечним пошуком потрібної інформації в Інтернеті, роботою з електронною поштою, видами соціальних мереж, корисними державними інтернет-ресурсами і сервісами тощо.

Учасники тренінгу відмітили, що обрана тема для спілкування виявилась дуже цікавою,  а також висловили задоволення рівнем організації проведеного заходу.

В подальшому, на базі новоствореного простору, працівники Територіального центру соціального обслуговування мають намір започаткувати для бажаючих людей похилого віку  курси-навчання з питань роботи з ПК та користування інтернет-ресурсами.

Проєкт співфінансується в рамках програми польської співпраці задля розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща.

Керівник проєкту – заступник начальника відділу економічного розвитку та інвестицій Сновської міської ради Ірина Мундурс

 

Дана публікація відображає виключно погляди автора і не може вважатися офіційною позицією Міністерства закордонних справ Республіки Польща.