» » Людей похилого віку в Сновській громаді навчатимуть користуватися сучасними технологіями

Людей похилого віку в Сновській громаді навчатимуть користуватися сучасними технологіями

15 жовтня 2020 року на базі КУ “Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)” Сновської міської ради пройде семінар-тренінг «В ногу з прогресом: як користуватись сучасними технологіями». В межах тренінгу відбудеться безкоштовне навчання людей похилого віку та представників інших соціально-вразливих груп населення сучасним навичкам в суспільстві задля комфортного життя в 21 сторіччі.

Захід  відбувається в межах проєкту «Створення простору для відпочинку та підтримки здорового способу життя для соціально-вразливих груп населення Сновської ОТГ (людей похилого віку, осіб з інвалідністю, внутрішньо переміщених осіб, осіб, що потрапили в складні побутові умови тощо)». Проєкт співфінансується в рамках програми польської співпраці задля розвитку Міністерства закордонних справ РП.

Організатором заходу є Сновська міська рада.

Головна мета семінару-тренінгу – підвищити якість життя людей похилого віку, завдяки забезпеченню доступу до сучасних технологій та адаптації до технологічних перетворень.

Учасники матимуть змогу ознайомитися з переліком популярних електронних сервісів, основними правилами у користуванні мережею Інтернет, створення та користування електронною поштою. А також будуть ознайомлені з корисними сервісами державних органів, сервісами для дистанційного навчання та спілкування між собою.

Проведення заходу заплановано в групі до 15 осіб із дотриманням всіх карантинних обмежень та за наявності захисних засобів.

До участі запрошуються  представники всіх соціально-вразливих груп населення та люди похилого віку Сновської громади, які мають бажання  подальшого розвитку.

Всіх бажаючих відвідати безкоштовний захід просимо до 12.10.2020 р. включно попередньо записатись за тел.: (096)173-55-24 Ірина Мундурс.

Керівник проєкту – заступник начальника відділу економічного розвитку та інвестицій Сновської міської ради Ірина Мундурс

 

Дана публікація відображає виключно погляди автора і не може вважатися офіційною позицією Міністерства закордонних справ Республіка Польща.